Топ продаж

Гідроциліндр ЦС-40, Т-25 Т-40 рульове управління Гц 40.25.250 з пальцями, комплект у зборі
2 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 109050
+380 (50) 305-76-57
Володимирповернення товару протягом 365 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип циліндра | Поршневий двосторонньої дії |
| Діаметр поршня в мм | 40 мм |
| Хід штока в мм | 250 мм |
| Діаметр штока в мм | 25 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська коробка








