Топ продаж

Рульові гідроциліндри 50.25.200.405, МТЗ, Т-40 універсальні, посилені
1 494 ₴
- Готово до відправки
- Код: 109210
+380 (50) 305-76-57
Володимирповернення товару протягом 365 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
💎В Інтернет магазині Maksteh - запчастини за доступними цінами💎
☝Тут клієнти стають постійними
👍Якісний товар
✈️Швидка відправка
💲Оплата при отриманні
👉Є повернення, обмін
☝Надаємо гарантію на товар
Рульові гідроциліндри ГЦ 50.25.200.405, універсальні, 16ГЦ 50.25.200.405
Характеристика:
| Діаметр поршня в мм | 50 мм |
| Діаметр штока в мм | 25 мм |
| Хід штока в мм | 200 мм |
| Відстань по центрах пальців у мм | 405 мм |
Особливості:
- Ущільнення (манжети) у гідроциліндрі поліуретанові
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ГЦ 50.25.200.405 |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Сумісність з моделлю | Т-40 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільська |
| Застосування | Мототрактор, мінітрактор, універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Кермові гідроциліндри ГЦ 50.25.200.405, універсальні, 16 ГЦ 50.25.200.405 посилені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська коробка









