Топ продаж

Гідроциліндр МТЗ рульове управління МС-63-5405115-А 01, МТЗ 920, 820, 892, 1025, 2522, 2822, МС 63.30.200
3 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109620
+380 (50) 305-76-57
Володимирповернення товару протягом 365 днів за домовленістю
| Тип циліндра | Поршневий двосторонньої дії |
| Діаметр поршня в мм | 63 мм |
| Хід штока в мм | 200 мм |
| Діаметр штока в мм | 30 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | МС-63-5405115-А 01 |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | МТЗ-80 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 335 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська коробка







