Топ продаж

Гідроциліндр 40х25х63.230 ПП.33, РМД 500, РДМ 1000, РДМ 3000 управління заслінкою
1 265 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109110
+380 (50) 305-76-57
Володимирповернення товару протягом 365 днів за домовленістю
Гідроциліндр 40х25х63.230 ПП.33
Встановлюється на:
- Розкидач мініральних добрив РМД 500, РДМ 1000, РДМ 3000 управління заслінкою
Характеристика:
| Діаметр поршня в мм | 40 мм |
| Діаметр штока в мм | 25 мм |
| Хід штока в мм | 63 мм |
| Відстань по центрах пальців у мм | 230 мм |
Особливості:
- Ущільнення (манжети) у гідроциліндрі поліуретанові
Наші переваги:
- готівковий та безготівковий розрахунок, в т.р. з ПДВ.
- ми самі пакуємо вантаж, тому доставка новою поштою без оплати упаковки.
- При умові відправлення транспортною компанією делівері та передоплати — доставка за наш рахунок.
💎В Інтернет магазині Maksteh - запчастини за доступними цінами💎
☝Тут клієнти стають постійними
👍Якісний товар
✈️Швидка відправка
💲Оплата при отриманні
👉Є повернення, обмін
☝Надаємо гарантію на товар 12 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | Ц 40х25х63.230 ПП.33 |
| Виробник | Вінницький агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Застосування | Розкидач мініральних добрив РМД 500, -1000, -3000 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Гідроциліндр 40х25х63.230 ПП.33, Розкидач мініральних добрив РМД 500, -1000, -3000 управління заслінкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська коробка






